Posle auto- slaloma i brdskih trka, svoj red za početak sezone je dočekala i disciplina kružnih trka. Prvog vikenda juna, na svima dobro poznatoj stazi Mišeluk, „zavrteće se krug“ za Nacionalni i Otvoreni šampionat Srbije i Kup fića, na trci „Nagrada Novog Sada 2018“.

Organizator je dugi niz godina vredni SAMKK 021, koji je trku na Mišeluku pretvorio poslednjih godina u pravi mali spektakl koji nalikuje mnogo poznatijim trkama na evropskim uličnim stazama. Svi radovi, a bilo ih je dosta na sanaciji ivičnjaka, kolovoza i zaštitnih ograda, na vreme su odrađeni uz pomoć gradskih javnih i komunalnih službi, ali i na prostoru za tradicionalno brojnu publiku.

Pripremanje Mišeluka
Prema prvim najavama, očekuje se oko 80 vozača u svim raspisanim klasama i divizijama, što je prilično respektabilan broj imajući u vidu sve okolnosti koje prate skupe tehničke sportove.
pr.sakss
Tagovi: kružne trke, mišeluk, šampionat srbije




