MENI

Kreševo zalet za Jeljen

Na Jeljenu 106 jahača za 40. rođendan

1. 06. 2018. Comments (0) Views: 573 Motociklizam, Motokros

Četiri decenije Jeljena za vikend

Prvog vikenda juna AMSK Čačak organizacijom moto kros trke za Otvoreni šampionat Srbije u Gornjoj Gorevnici na stazi Miloš Lijeskić, obeležiće četiri decenije od prve trke na Jeljenu. Tradicija vredna hvale i poštovanja, nagnala je organizatore da ulože više od maksimuma napora da stazu dovedu do savršenstva kako bi takmičari iz zemalja u okruženju i naravno domaći jahači imali vrhunske uslove tokom nedelje trke, u borbi za bodove i pehare.

Evo malo detalja sa takmičenja održanog 2004. godine!

Nagrada Čačka 2018

Čitav Čačak je u znaku predstojeće trke, a tim povodom je na gradskom trgu upriličena promocija takmičenja, kako bi lokalno stanovništvo podsetila na davno vreme, kada je grad na Zapadnoj Moravi udario temelje moto kros sporta.

Promocija trke Čačak

Prema najavama klubova, organizator može da računa na više od 90 takmičara u svim klasama, a ne bi bilo nikakvo iznenađenje, da u subotu po završenom tehničkom prijemu i verifikaciji, lista učesnika za kvalifikacione treninge broji 100 i više jahača. Shodno tome, AMSK Čačak zvanični program počinje još u subotu. 2. juna, kada će od 10 do 12 svi pristigli odraditi pomenuti tehnički i verifikaciju. Posle toga slede slobodni, a od 15.30 časova i kvalifikacioni treninzi po klasama za nedeljene okršaje.

Nedelja 3. jun rezervisana je za trke. Start prve trke po klasama zakazan je za tačno u podne, a po završenoj drugoj trci uslediće svečana dodela nagrada i proglašenje najbržih.

Promocija trke Čačak 1

trenutna startna lista klasa

Klasa MX2

71 Nenad Petrović T.Rajić Čačak SRB
8 Milić Zimonjić T.Rajić Čačak SRB
711 Aljaž Žnideršić Udruga motorista Bedekovčine SLO
17 Teo Vidak Travnik BIH
144 Tamaš Martonoši MX024 SRB
100 Janko Railić Ere Arilje SRB
91 Nemanja Vemić Ere Arilje SRB
151 Hristijan Stanković Enduro team Vodno MKD
199 Lajoš Balaša MX024 SRB
529 Vukašin Jablanović GTC racing Kraljevo SRB
184 Filip Velšmit MK MCF SRB
3 Strahinja Kalamković Ere Arilje SRB
148 Vojislav Crnjanski BAP Racing Team SRB
25 Veljko Milosavljević T.Rajić Čačak SRB

Trenutna startna lista u klasi MX65

24 Aleksa Milosavljević T.Rajić Čačak SRB
37 Luka Janković AMSK Čačak SRB
3 Filip Rajević AMSK Čačak SRB
11 Relja Kuzman MK Ere Arilje SRB
1 Petar Mitrović T.Rajić Čačak SRB
75 Uroš Stanojev AMSK Čačak SRB
65 Danilo Crnjanski BAP Racing Team SRB

trenutna startna lista klasa MXB

121 Jan Kelhar Udruga motorista Bedekovčine HRV
999 Ivanovski Pavel Hamaci extreme MKD
23 Damljan Damljanović The Shumars SRB
521 Milan Stojanović Sagmajster team SRB
88 Robert Renko MX024 SRB
93 Strahinja Zlatić MX024 SRB
502 Dejan Paunović GTC Racing Team SRB
87 Aleksandar Sefer MX024 SRB
932 Bojan Velickovic MK MCF SRB
109 Kristian Plattner Sagmajster team SRB
4 Đerman Zdravko MK Ere SRB
24 Aleksandar Kocić Kostić Pirot SRB
525 Popović Gojko GTC Racing Team SRB
402 Horvat Adam MX024 SRB
28 Zalan Šinkovič MX024 SRB
9 Bratislav Veljković Kostić Pirot SRB
14 Aron Berta MX024 SRB
8 Vladimir Tucaković MK T.Rajić SRB
15 Nemanja Petrić AMSK Čačak SRB
115 Dejan Matijević AMSK Čačak SRB
97 Aleksandar Sretenović AMSK Čačak SRB
53 Stefan Maričić AMSK Čačak SRB
270 Stevan Stanković AMSK Čačak SRB
7 Ivan Dmitrović AMSK Čačak SRB
309 Miroslav Perošević AMSK Čačak SRB
998 Aleksandar Durutović AMSK Čačak SRB
111 Aleksandar Nikolić AMSK Čačak SRB
46 Aleksandar Jovanović GTC Racing Team SRB
131 Adam Đorđević MX024 SRB
524 Bogićević Miloš GTC Racing Team SRB
121 Szabols Horvat MX024 SRB

trenutna startna lista MX3 i MXS

94 Ivan Stergar Udruga motorista Bedekovčine SLO
5 Vlade Rajević AMSK Čačak SRB
7 Viktor Lang The Shumars N.SAD SRB
117 Gabor Sagmajster MKK Sagmajster Team SRB
52 Mario Klanjčić Moto sportsko društvo Zabok HRV
31 Mario Tisanić Moto sportsko društvo Zabok HRV
503 Predrag Radović MK GTC Racing Team SRB
251 Trnavac Darko MX024 SRB
74 Vlatko Provodovski BAP Racing Team SRB

MXS:

199 Vurnek Marijan Udruga motorista Bedekovčine HRV
1 Borče Kostov Nokni Volci MKD
165 Dragiša Stanković Sagmajster Team SRB
69 Radanov Branko BAP Racing Team SRB
666 Gabor Botka MX024 SRB
51 Pantelija Vukobratov BAP Racing Team SRB

trenutna startna lista MX1

35 Branko Antić Mk Gajić Kruševac SRB
17 David Veđelek The Shumars N.SAD SRB
7 Mihail Bajovski Hamaci extreme MKD
224 Urbas Theo AMD Slovenske Konjice SLO
394 Richard Saghmeister Saghmeister Team SRB
712 Nenad Jeremić BAP Racing Team SRB
4 Duško Paunović T.Rajić SRB
7 Radanov Stefan BAP Racing Team SRB
148 Forgo Kristijan MX024 SRB
22 Vedran Groš Udruga motorista Bedekovčine HRV
972 Antonijo Čerkez MK Vitez BIH
3 Ivan Livančić MK Vitez BIH
10 Dejan Domić MK Vitez BIH
75 Dalibor Stanojev AMSK Čačak SRB
813 Cernjik Peter MX024 SRB
777 Tomovski Goce MKD

Trenutna startna lista klasa MX85

3 Zala Stergar Udruga motorista Bedekovčine SLO
123 Ivano Vidak Travnik BIH
12 Veljko Krsmanović Ere Arilje SRB
99 Dusan Rakić AMSK Čačak SRB
35 David Stevančević T.Rajić Čačak SRB
15 Fedja Kuzman Ere Arilje SRB
42 Vuk Drmanac GTC racing Kraljevo SRB
28 Milan Vukajlović T.Rajić Čačak SRB
35 Lazar Janković AMSK Čačak SRB
13 Djordje Ristović AMSK Čačak SRB
777 Željko Debeljački Sagmajster team SRB

Satnica za subotu

***podlozna promeni u skladu sa Dodatkom Pravilnika za moto kros
10,oo-12,oo verifikaciija
12,15-12,35 slobodan trening MX85
12,40-13,00 slobodan trening MX65
13,05-13,25 slobodan trening MX1
13,30-13,50 slobodan trening MX2
13,55-14,15 slobodan trening MXB
14,20-14,35 slobodan trening MX3, MXS
14,40-14,55 slobodan trening MX ATW
15,00-15,30 kvasenje staze
15,30-15,50 kval.trening MX85
15,55-16,15 kval.trening MX65
16,20-16,40 kval.trening MX1
16,45-17,05 kval.trening MX2
17,10-17,30 kval.trening MXB
17,35-17,50 kval.trening MXS, MX3
17,55-18,10 kval.trening MX ATW

Tagovi: , , , , ,

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *