Juče je u Delta Motorsu na Adi organizovano otvaranje moto sezone od strane BMW Srbija, na kojem se obratio i Vladimir Jevtić predsednik Asocijacije za bezbednost motociklista i skrenuo pažnju na važnost teme bezbednost motociklista.

Na poligonu pripremljenom pomenutim povodom pod budnim okom instruktora nekolicina „odvažnih“ nadmetala se protiv prepreka i štoperice. najbolje su dobili vredne nagrade od organizatora, ali su jednom rečju svi pobednici, jer su demosntrirali umeće vožnje i poslali jasnu poruku svim učesnicima u javnom saobračaju da je preko potrebno obratiti pažnju na motocikliste.
Tagovi: bmwmotorrad, delta motors, vladimir jevtić



