MENI
Odličja

Sajam sporta mesto da slavodobitnici krunišu sezonu

Detalj iz predstarta na stazi MK Gajić Globare 2014

Prelazni rok trese moto kros disciplinu

25. 11. 2019. Comments (0) Views: 613 Autosport, Karting, Motociklizam

Svečarski efikasno dodeljene medalje najboljim u auto moto karting sportu

Sajam sporta koji se odvijao pod kupolama Beogradskog sajma pretposlednjeg vikenda novembra postao je po pravili pravo mesto da Sportski auto karting savez Srbije i Moto savez Srbije najboljima po disciplinama uruče medalje. Svečarski efikasno, kao i na stazama tokom sezone smenjivali su se takmičari, sportski radnici i vredni pojedinci kako bi iz ruku zvaničnika dobili medalje, zahvalnice i plakete za ogroman doprinos u razvoju auto moto karting sporta.

Moto kros

ŠAMPIONAT SRBIJE

klasa MX1
1 mesto Kostić Marko
2 mesto Đorđević Miloš
3 mesto Radanov Stefan

klasa MX2
1 mesto Petrovic Nenad
2 mesto Jablanović Vukašin
3 mesto Kalamković Strahinja

klasa MX2 Junior
1 mesto Kalamković Strahinja
2 mesto Zimonjić Milić
3 mesto Vukajlović Milan

klasa MX 65
1 mesto Milosavljević Aleksa
2 mesto Crnjanski Danilo
3 mesto Lazović Luka

klasa MX 85
1 mesto Drmanac Vuk
2 mesto Milosavljević Aleksa
3 mesto Debeljački Žarko

OTVORENI ŠAMPIONAT SRBIJE
klasa MX65
1 mesto Danilo Crnjanski
2 mesto Aleksa Milosavljević
3 mesto Vuk Ćajić

klasa MX85
1 mesto Vuk Drmanac
2 mesto Aleksa Milosavljević
3 mesto Žarko Debeljački

klasa MX1
1 mesto Miloš Đorđević
2 mesto Kostić Marko
3 mesto Stefan Radanov

klasa MX2
1 mesto Nenad Petrović
2 mesto Vukašin Jablanović
3 mesto Strahinja Kalamković

klasa MX2 junior
1 mesto Strahinja Kalamković
2 mesto Milić Zimonjić
3 mesto Milan Vukajlović

KUP SRBIJE

klasa MX3 – od 35 godina starosti

1 mesto Vlade Rajević
2 mesto Lang Viktor
3 mesto Dejan Paunović

klasa MXB – do 35 godina starosti
1 mesto Češko Mark
2 mesto Đorđe Čolović
3 mesto Strahinja Zlatić

klasa MXS – preko 50 godina starosti
1 mesto Branko Radanov
2 mesto Vlatko Provodovski
3 mesto Dragiša Stanković

Klasa ATW
1 mesto Zdravko Crnjanski
2 mesto Oliver Fekete
3 mesto Viktor Varga Šomodji

Ekipe Klubova 1
1 mesto SU Tanasko Rajić
2 mesto Ere Arilje
3 mesto AMSK Čačak

EKIPE KLUBOVA 2
1 mesto MX024
2 mesto AMSK Čačak
3 mesto Bap Racing team

Moto klasik

1 mesto AMSK Petrovgrad
2 mesto Mk Senior
3 mesto Oldtimer klub Bečej

MK – OS
1 mesto Sarac Cristian
2 mesto Beleiu Alexandar
3 mesto Rusu Adrian

MC 250
1 mesto Marjanovic Stevan
2 mesto Prokin Darko
3 mesto Berkeš Zoltan

MC Prikolice
1 mesto Dragan Dragoj/Vasiljevic Slobodan
2 mesto Kostadinovic Dragana/Kostadinovic Zlatko
3 mesto Rada T. / Chis M.

MC 125
1 mesto Pavlovic Zoran
2 mesto Vranić Borko
3 mesto Fabijanovic Zoran

MC 50
1 mesto Kenjeres Karolj
2 mesto Ostojić Srdjan
3 mesto Stajić Aleksandar

KLASA OT
1 mesto Teodorović Dalibor
2 mesto Tatić Stevan
3 mesto Kovačević Aleksandar

Road race

klasa 1000SST
1 mesto Mijailović Miloš
2 mesto Stojanović Goran
3 mesto Bogdanović Saša

klasa 125SP
1 mesto Nikola Gajić
2 mesto Uroš Zivković
3 mesto Fratucanov Predrag

klasa 1000 Formula
1 mesto Nešić Saša
2 mesto Tašić Branko
3 mesto Bjelić Živomir

klasa 600 Formula
1 mesto Pantelić Dušan
2 mesto Radonjić Andrija
3 mesto Ivković Aleksandar

ROAD RACE
Ekipe Klubova 1
1 mesto AMKK Zlatibor
2 mesto AMKK Divlji
3 mesto AMNK Cotton Superbike

klasa EKIPE KLUBOVA 2
1 mesto MK MotoLand
2 mesto AMKK Zlatibor
3 mesto GTC Racing

ENDURO
klasa A
1 mesto Vlade Milutinovic
2 mesto Vladan Komatović
3 mesto Tomislav Ristović

klasa B
1 mesto Miloš Knežević
2 mesto Viktor Gavrilović
3 mesto Marko Komlenović

  • Nemanja Milovanović, Luka Purčar i Uroš Stevanović
    Nemanja Milovanović, Luka Purčar i Uroš Stevanović
  • Predsednik MSS Božidar Mihajlović Box
    Predsednik MSS Božidar Mihajlović Box
  • Proglašenje karting Luka Malbaša, David Matlak, Uroš Bogdanić i Nemanja Milovanović
    Proglašenje karting Luka Malbaša, David Matlak, Uroš Bogdanić i Nemanja Milovanović
  • Proglašenje karting Nikola Tošić, Nemanja Milovanović i Aleksa Lazarac
    Proglašenje karting Nikola Tošić, Nemanja Milovanović i Aleksa Lazarac
  • Zahvalnice Zoran Miljković, Dragoslav Petrović, Nenad Kravić i Radivoje Vuković

KARTING TRKE NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

KLASA II Rotax MICRO Max
1 MALBAŠA LUKA
2 MATLAK DAVID
3 UROŠ BOGDANIĆ

Klasa VII 125 TAG
1 GOŠIĆ IVAN
2 ŠTULIĆ ĐORĐE
3 MARKOVIĆ NIKOLA

Klasa VIII Rotax SENIOR Max
1 TOŠIĆ NIKOLA
2 LAZARAC ALEKSA
3 SOLDAT MATEJA

Klasa IX KZ 2
1 Luka Vojnić Purčar
2 Uroš Stevanović
3 Tomislav Vojnić Purčar

PLASMAN EKIPE KLUBOVA

1 SKU Lion Kart Factory racing team
2 AK FAM MM POWER
3 AKK KART SPRINT

AUTO RELI NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

GENERALNI PLASMAN VOZAČ GENERALNI PLASMAN SUVOZAČ
1 ALEKSANDAR DUČIĆ 1 ZARIĆ VLADIMIR
2 MILUTINOVIĆ ŽELJKO 2 LUKIĆ UROŠ
3 RABRENOVIĆ VLADICA 3 GOLIĆ ANA

KLASA IV -VOZAČ Klasa IV -SUVOZAČ
1 DUČIĆ ALEKSANDAR 1 ZARIĆ VLADIMIR
2 MILUTINOVIĆ Željko 2 LUKIĆ UROŠ
3 VIĆENTIĆ NENAD 3 JEVTIĆ IVAN

KLASA II -VOZAČ Klasa II -SUVOZAČ
1 MILOVANOVIĆ LAZAR 1 MILANOVIĆ MARKO
2 NIKITOVIĆ Tomo 2 NIKOLIĆ MARJAN
3 SIMOVIĆ BORKO 3 ALEMPIJEVIĆ FILIP

KLASA I -VOZAČ KLASA I -SUVOZAČ
1 TOMIĆ ALEKSANDAR 1 TANASKOVIĆ NIKOLA
2 OBRADOVIĆ Ivan 2 EKMEŠČIĆ NIKOLA
3 STOJANAC MATIJA 3 ĆIRIĆ NEMANJA

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1 ASU RACING TEAM AVAKO
2 ASU U3 RALLY TEAM
3 ASU NV RACING TEAM

AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA
NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

Klasa I do 1150 ccm N yugo 55 Klasa IX DO 2000 ccm SP
1 STOJKOVIĆ DAVID 1 BOŽILOVIĆ DARKO
2 MIRKOVIĆ MILOŠ 2 STOJKOVIĆ DRAGAN
3 STEVANOVIĆ Vukašin 3 TOŠIĆ ALEKSANDAR

Klasa I do 1150 ccm N yugo 55 Juniori PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1 STOJKOVIĆ DAVID 1 AKSK CRVENA ZVEZDA
2 MIRKOVIĆ MILOŠ 2 AMKK VERBA SPORT
3 MLADENOVIĆ MIHAJLO 3 AMSK KV RACING TEAM

Klasa II do 1150 ccm N yugo 55/sport
1 TOŠIĆ ČASLAV
2 LAMBAŠA PREDRAG
3 MILORADOVIĆ PETAR

Klasa III od 1151 do 1400 ccm N i A
1 VOJNOVIĆ Radmilo
2 DERETIĆ Mirko
3 MARIĆ MARKO

Klasa VI do 1600 ccm SL 1600
1 FILIPOVIĆ DRAGAN
2 ROSIĆ DRAGAN
3 NEŠIĆ MIHAJLO

AUTO TRKE NA BRDSKIM STAZAMA NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

GENERALNI PLASMAN Klasa V
1 RADOJKOVIĆ Aleksa 1 VIDOSAVLJEVIĆ ALEKSANDAR
2 VIDOSAVLJEVIĆ ALEKSANDAR 2 KOLAREVIĆ NENAD
3 BALAČIKIĆ Dragan 3 ZAHIROVIĆ MARIO

Klasa I
1 KALUĐEROVIĆ NEMANJA Klasa VII
2 MLADENOVIĆ MIHAJLO 1 BALAĈIKIĆ Dragan
3 MILJKOVIĆ MIODRAG 2 JANOŠEVIĆ NEBOJŠA
3 VUČKOVIĆ JAŠIN Željko

Klasa II Klasa VIII
1 MILORADOVIĆ PETAR 1 RADOJKOVIĆ Aleksa
2 JOVANOVIĆ PETAR 2 BRKIĆ Uroš
3 NENADOVIĆ ALEKSANDAR 3 MORAREVIĆ IGOR

Klasa III PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1 PANIĆ Danijel 1 ASK HAJDUK VELJKO
2 KRGA DUŠAN 2 AMSK KV RACING TEAM
3 ĐURIĆ VLADIMIR 3ASU SERBON

Klasa IV
1 LUKIĆ DRAGAN
2 VUKAŠINOVIĆ Marko
3 NEŠIĆ MIODRAG

AUTO SLALOM NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

GENERALNI PLASMAN
1 PEJIĆ Dejan
2 NEŠIĆ GORAN
3 PETROV SRĐAN

GRUPA I Serijski automobili
1 ALEMPIJEVIĆ VELJKO
2 OSTOJIĆ NIKOLA
3 GLIŠIĆ SAŠA

GRUPA II Sprint automobili
1 PEJIĆ Dejan
2 NEŠIĆ GORAN
3 STEVANOVIĆ MILOŠ

GRUPA III Sportski automobili
1 STEVANOVIĆ ALEKSANDAR
2 MIĆIĆ GORAN
3 POPOVIĆ BOŽIDAR

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1 ASU RACING TRIBE
2 ASU ZEKA AUTO SPORT
3 AMSU FANATIK

AUTO SLALOM OTVORENO PRVENSTVO SRBIJE 2019

GRUPA I Serijski automobili
1 ALEMPIJEVIĆ VELJKO
2 OSTOJIĆ NIKOLA
3 GLIŠIĆ SAŠA

AUTO SLALOM PRVENSTVO SAKSS-a 2019

KLASA I
1 RATKOVIĆ GORAN
2 ILIĆ DIMITRIJE
3 BORISAVLJEVIĆ DESIMIR

KLASA II
1 ĆIRIĆ PETAR
2 GLIŠIĆ SAŠA
3 ISAKOV NIKOLA

KLASA III
1 ALEMPIJEVIĆ VELJKO
2 OSTOJIĆ NIKOLA
3 JAKOVLJEVIĆ RADIVOJ

KLASA IV
1 ALIMPIĆ NIKOLA
2 CMILJANIĆ PAVLE
3 KOMATOVIĆ NIKOLA

KLASA V
1 STEVANOVIĆ MILOŠ
2 SOVILJ MILOŠ
3 STARČEVIĆ ŽELJKO

KLASA VI
1 PEJIĆ Dejan
2 NEŠIĆ GORAN
3 SJERKOVIĆ BOJAN

GENERALNI PLASMAN DAME
1 OSTROGONAC BJANKA
2 KOSTADINOVIĆ NEVENA
3 BUDIMIR SVETLANA

GENERALNI PLASMAN JUNIORI
1 KRSTIĆ MARKO
2 ALIMPIĆ NIKOLA
3 OSTOJIĆ NIKOLA

KUP SAKSS-A

1 Jančević Savo
2 Smiljanić Dejan
3 Jović Radosav

DRAG RACE -ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

GENERALNI PLASMAN KLASA P3 -PRO AWD
1 MILJKOVIĆ NEBOJŠA 1 UROŠEVIĆ PEĐA
2 VUČKOVIĆ IGOR
3 DZAGIĆ IVAN KLASA P3 PRO AWD REKORD SEZONE 2019
KOSTADINOVIĆ ALEKSANDAR 10,765

Generalni plasman REKORD SEZONE 2019
DZAGIĆ IVAN 10,910 KLASA D -PRO DIZEL
1 VUČKOVIĆ IGOR
KLASA P1 -PRO FWD 2 MILJKOVIĆ NEBOJŠA
1 KOVAČEVIĆ DEJAN 3 BRDAR NENAD
2 TADIĆ MILOŠ
3 UROŠEVIĆ BOGDAN KLASA D PRO DIZEL Rekord sezone 2019
VUČKOVIĆ IGOR 12,387
KLASA P1 PRO FWD REKORD SEZONE 2019
VUKOVIĆ NEBOJŠA 12,868
PLASMAN EKIPE KLUBOVA
KLASA P2 -PRO RWD 1 ASK CONCORD RACING TEAM
1 TORLAKOVIĆ SINIŠA 2 ASU RACING TRIBE
2 DOŠLJAK ESAD 3 ASK CENTAR BOBAN
3 KOMLENAC MARKO

KLASA P2 PRO RWD REKORD SEZONE 2019
DOŠLJAK ESAD 10,563

STREET RACE – KUP SAKSS-A 2019

KLASA 16
1 NINKOVIĆ DRAGAN
2 VIDOVIĆ NENAD
3 PERIĆ BOJAN

KLASA 15
1 ŠILJKOVIĆ SRĐAN
2 BRDAR NENAD
3 KOVAČEVIĆ DEJAN

KLASA 14
1 TADIĆ MILOŠ
2 UROŠEVIĆ BOGDAN
3 UROŠEVIĆ PEĐA

KLASA 13
1 PUŠONJA DUŠKO
2 TORLAKOVIĆ SINIŠA
3 VUČKOVIĆ IGOR

KLASA 12
1 VUČKOVIĆ IGOR
2 ŽIVANOVIĆ BOJAN
3 BLAGOJEVIĆ NEBOJŠA

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1 ASK CONCORD RACING TEAM
2 AM TAG RACING TEAM
3 ASU RACING TRIBE

AUTO TRKE KUP SAKSS-A 2019
KUP I FIĆA
1 MAGANIĆ IVAN
2 PAVLOVIĆ MARKO
3 PECELJ MILAN

KUP II FIĆA
1 RADISAVLJEVIĆ RADIŠA
2 OBRADOVIĆ MIODRAG
3 JOVIĆ RADOSLAV

AUTO TRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO ZONSKO PRVENSTVO SRBIJE 2019
KLASA VIII od 1601 do 2000 ccmE1

1 RADOJKOVIĆ ALEKSA
2 IVANOV IVAN
3 MORAREVIĆ IGOR

MEĐUNARODNO ZONSKO PRVENSTVO SRBIJE 2019

Klasa II do 1150 ccm N yugo 55/sport
1 VUKOV RISTO
2 TOŠIĆ ČASLAV
3 LAMBAŠA PREDRAG

Klasa V od 1401 do 1600 ccm -E1
1 HRNIĆ Jasmin
2 VUJASIN DEJAN
3 ZAHIROVIĆ Mario

Klasa VIII od 1601 do 2000 ccm -E1
1 KIMOVSKI DIMITRIJ
2 RADOJKOVIĆ ALEKSA
3 BRKIĆ UROŠ

DRIFT NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

1 ĐORĐEVIĆ MILOŠ
2 STUDEN PETAR
3 ILIĆ NIKOLA

DRIFT DAY OF Champions 2019

1 GOTSEV SILVIO
2 ILIĆ NIKOLA
3 GRUJOVIĆ DARKO

AUTOKROS NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2019

KLASA II od 1001 do 1400 ccm
1 DROBINA ČABA
2 MILIĆ GORAN
3 BRKLJAČ STOJAN

Klasa III od 1401 do 1600 ccm
1 MILIĆ NIKOLA
2 VELJKOVIĆ SAŠA
3 VUČIĆ SRĐAN

Klasa IV od 1601 do 2000 ccm
1 MILOŠEVIĆ IGOR
2 RADOSAVLJEVIĆ VASILIJE
3 AVRAMOVIĆ STOJAN

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1 ASK DRAJVER

AUTOKROS OTVORENO PRVENSTVO SRBIJE ZA 2019

Klasa IV od 1601 do 2000 ccm
1 MILOŠEVIĆ IGOR
2 DRAGIĆEVIĆ JELENKO
3 RADOSAVLJEVIĆ VASILIJE

Tagovi: , , ,

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *