MENI
Andrej Petrović Kuvajt I mesto

Andrej Petrović najbrži u Kuvajtu

Andrija Kostić F4 foto: A. Ahek

Andrija Kostić „osnovac“ sa vizijom

SAKSV 2023

15. 02. 2024. Comments (0) Views: 399 Autosport, Karting

SAKSV proglasio najbolje

Sportski auto karting savez Vojvodine na svečanoj dodeli nagrada proglasio je najbolje po disciplinama u prethodnoj 2023. godini.

SUPER FORMULA DRIVER

ZLATNE MEDALJE
Goran Ratković 1. mesto Klasa 1
David Mijić 1. mesto Klasa 4
Tihomir Posavec 1. mesto Klasa 5
Goran Medić 1. mesto Klasa 6
Marin Radičev 1. mesto Klasa 8

SREBRNE MEDALJE
Dragan Zarić 2. mesto Klasa 1
Zoran Milaković 2. mesto Klasa 4
Nemanja Đurić 2. mesto Klasa 5
Branislav Mirkov 2. mesto Klasa 6
Zoran Pavkov 2. mesto Klasa 8

BRONZANE MEDALJE
Mina Stanivuk 3. mesto Klasa 1
Dimitrije Mitrovčan 3. mesto Klasa 4
Miloš Stevanović 3. mesto Klasa 5
Bjanka Ostrogonac 3. mesto Klasa 6
Dejan Smiljanić 3. mesto Klasa 8

GENERALNI PLASMAN
Goran Medić 1. mesto Generalni plasman
David Mijić 2. mesto Generalni plasman
Branislav Mirkov 3. mesto Generalni plasman

JUNIORI, VETERANI I DAME
David Mijić 1. mesto Juniori
Marin Radičev 1. mesto Veterani
Bjanka Ostrogonac 1. mesto Kategorija dama
Mina Stanivuk 2. mesto Kategorija Dame
Vesna Ćirić 3. mesto Kategorija Dame

MINI SLALOM

ZLATNE MEDALJE
Goran Ratković 1. mesto Klasa 1
Zoran Pavkov 1. mesto Klasa 3
Nemanja Đurić 1. mesto Klasa 4
Mina Stanivuk Kategorija Dama

SREBRNE MEDALJE
Mina Stanivuk 2. mesto Klasa 1
Marin Radičev 2. mesto Klasa 3
Branislav Mirkov 2. mesto Klasa 4

BRONZANE MEDALJE
Sava Brkić 3. mesto Klasa 1
Dejan Smiljanić 3. mesto Klasa 3
Marko Ilančić 3. mesto Klasa 4

KARTING SLALOM

ZLATNE MEDALJE
Aleksandar Švonja 1. mesto Seniori
Miroslav Delić 1. mesto Juniori
Nina Ilančić 1. mesto Dame

SREBRNE MEDALJE
Marko Ilančić 2. mesto Seniori
Maksim Nikolić 2. mesto Juniori
Milica Vojvodić 2. mesto Dame

BRONZANE MEDALJE
Nikola Macura 3. mesto Seniori
Jovan Đurić 3. mesto Juniori
Aleksandra Švonja 3. mesto Dame

RALLY CROSS CUP

ZLATNE MEDALJE
Igor Sente 1. mesto Klasa 1
Veljko Kocić 1. Mesto Klasa 2
Dragan Zarić 1. Mesto Klasa 3

SREBRNE MEDALJE
Saša Veljković 2. Mesto Klasa 1
Vladimir Kajić 2. Mesto Klasa 2
Nemanja Gladić 2. Mesto Klasa 3

BRONZANE MEDALJE
Nikola Kurešević 3. Mesto Klasa 1
Nikola Miljković 3. Mestro Klasa 2
Miodrag Đurić 3. Mesto Klasa 3

PLASMAN KLUBOVA

SUPER FORMULA DRIVER
1.Mesto ASU Neon
2.Mesto ASK Petro Max
3.Mesto ASU NS Racing Team

MINI SLALOM
1.Mesto ASU Neon
2.Mesto ASK Petro Max
3.Mesto ASU NS Racing Team

KARTING SLALOM
1.Mesto ASK Petro Max
2.Mesto ASU ZKJ TIM
3.Mesto ASU Neon

Tagovi:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *