MENI
BORKOVIĆ - NIRBURGRING TCR EVROPA 2021

Novih 28 bodova za Borkovića na Nirburgringu

Nikola Tošić 711 Vakersdorf septembar 2021 Evropski trofej

Petrovićevi pehovi i Tošićeva težina na Evropskom rotaks trofeju

Dejan Čolović i Aleks Lazarac

5. 09. 2021. Comments (0) Views: 361 Autosport, Brdske trke, Karting, Kružne trke, Reli

SAKSS proglasio najbolje u 2020. godini

Prvi slobodan vikend u aktuelnoj sezoni auto karting sporta bez takmičenja i kad su mere zbog kovida 19 dopustile Sportski auto karting savez Srbije u prostorijama AMS Srbije upriličio je svečanu dodelu nagrada najboljima za 2020. godinu. Svečano i vrlo odgovorno uz poštovanje svih epidemijskih mera ulazili su slavodobitnici po discipinama po zaslužena odličja, koja im je uručivao Dejan Čolović prvi čovek SAKSS.

Bilo je takmičara poput Petra Miloradovića koji su u više disciplina imali osvojene medalje, tako da su shodno tome više puta imali prilku da se fotografišu i čestitaju kokurenciji na njihovim zaslužnim uspesima. Sa pregršt kolajni pravo iz prestonice Srbije put klubova i garaža krenuli slavodbitnci da se što bolje pripreme za nastavak sezone koji sledi narednog vikenda brdskom trkom u Sopotu, zatim „ide“ Ušće, pa Srbija reli itd.

Dejan Čolović i Dragan Stojković

Dejan Čolović i Dragan Stojković

AUTO TRKE NA KRUŽNIM STAZAMA
NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020

Klasa I do 1150 ccm N yugo 55
1. MIRKOVIĆ MILOŠ
2. MLADENOVIĆ MIHAJLO
3. PETROVIĆ DARKO

Dejan Čolović, Miloš Mirković, Mihajlo Mladenović i Mateja Nikolić

Dejan Čolović, Miloš Mirković, Mihajlo Mladenović i Mateja Nikolić

Klasa I do 1150 ccm N yugo 55 Juniori
1. MIRKOVIĆ MILOŠ
2. MLADENOVIĆ MIHAJLO
3. MIŠIĆ NIKOLA

Petar Miloradović, Dušan Nastasijević i Dejan Čolović

Petar Miloradovič, Dušan Nastasijević i Dejan Čolović

Klasa II do 1150 ccm N yugo 55/sport
1. NENAD MIJALJEVIĆ
2. DUŠAN NASTASIJEVIĆ
3. PETAR MILORADOVIĆ

Klasa III od 1151 do 1400 ccm N i A
1. MARIĆ MARKO
2. VOJNOVIĆ Radmilo
3. DERETIĆ Mirko

Klasa IV od 1151 do 1400 ccm-E1
1. NENAD SAVIĆ
2. FILIP DŽUKLESKI
3. MILOŠ MILOŠEVIĆ

Klasa V od 1401 do 1600 ccm-E1
1. MARIO ZAHIROVIĆ
2. ŽIVOTA MILIĆ
3. VLADIMIR ĐURIĆ

Klasa VI do 1600 ccm SL 1600
1. FILIPOVIĆ DRAGAN
2. ALEKSANDAR MILIĆEVIĆ
3. NEŠIĆ MIHAJLO

Klasa IX DO 2000 ccm SP
1. STOJKOVIĆ DRAGAN
2. BOŽILOVIĆ DARKO
3. DEJAN ČOLOVIĆ

PLASMAN EKIPE KLUBOVA

1. AMSK KV RACING TEAM
2. AKSK CRVENA ZVEZDA
3. ASU O2 RACING

AUTO TRKE KUP SAKSS-A 2020

KUP I FIĆA
1. PECELJ MILAN
2. SAVO JANČEVIĆ
3. ZORAN PAVKOV

KUP II FIĆA
1. ALEKSANDAR RADISAVLJEVIĆ
2. RADIŠA RADISAVLJEVIĆ
3. MIODRAG OBRADOVIĆ

Dejan Čolović, Uroš Brkić i Nebojša Janošević

Dejan Čolović, Uroš Brkić i Nebojša Janošević

AUTO TRKE NA BRDSKIM STAZAMA
NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020

GENERALNI PLASMAN
1. IVAN MANDIĆ
2. UROŠ BRKIĆ
3. VITOMIR CVETIĆ

Klasa I do 1150 ccm N yugo 55
1. MLADENOVIĆ MIHAJLO
2. MILOŠ MIRKOVIĆ
3. ĐORĐE VIDAKOVIĆ

Klasa I do 1150 ccm N yugo 55 JUNIORI
1. MLADENOVIĆ MIHAJLO
2. MILOŠ MIRKOVIĆ
3. NIKOLIĆ MATEJA

Petar Miloradović, Miloš Mirković i Dejan Čolović

Petar Miloradović, Miloš Mirković i Dejan Čolović

Klasa II do 1150 ccm N yugo 55/sport
1. MILORADOVIĆ PETAR
2. JOVANOVIĆ PETAR
3. NENADOVIĆ ALEKSANDAR

Klasa III od 1151 do 1400 ccm N i A
1. GORAN NEŠIĆ
2. DANIJEL PANIĆ
3. MARKO MARIĆ

Klasa IV od 1151 do 1400 ccm-E1
1. LUKIĆ DRAGAN
2. MIODRAG NEŠIĆ
3. MILOŠ IVKOVIĆ

Klasa V od 1401 do 1600 ccm-E1
1. ZAHIROVIĆ MARIO
2. VITOMIR CVETIĆ
3. SRĐAN ĐORĐEVIĆ

Klasa VI do 1600 ccm SL 1600
1. ALEKSANDAR GARČEVIĆ
2. IGOR MORAREVIĆ
3. STEFAN VASILJEVIĆ

Klasa VII od 1401 do 2000 ccm N i A
1. IVAN MANDIĆ
2. DEJAN ILIĆ
3. NEBOJŠA JANOŠEVIĆ

Klasa VIII od 1601 do 2000 ccm – E1
1. UROŠ BRKIĆ
2. DRAGAN BALAČIKIĆ
3. NENAD KOLAREVIĆ

KUP I FIĆA
1. RADOMIR ĆURUVIJA
2. SAVO JANČEVIĆ
3. PECELJ MILAN

KUP II FIĆA
1. MIODRAG OBRADOVIĆ
2. NIKOLA EKMEŠČIĆ
3. RADIŠA RADISAVLJEVIĆ

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1. ASU AS
2. ASK HAJDUK VELJKO
3. AK XM RACING TEAM

PLASMAN EKIPE SPONZORA-TIMOVA

1. GRAD ZAJEČAR
2. GAGA MOTORS
3. AUTO CENTAR AS NEGOTIN

AUTO TRKE NA BRDSKIM STAZAMA
MEĐUNARODNO ZONSK PRVENSTVO SRBIJE 2020

GENERALNI PLASMAN
1. UROŠ BRKIĆ
2. IVAN MANDIĆ
3. VITOMIR CVETIĆ

Klasa VIII od 1601 do 2000 ccm – E1
1. UROŠ BRKIĆ
2. DRAGAN BALAČIKIĆ
3. VALERI DIMITROV

Dejan Čolović, Sanja Novaković, Nikola Jović i Tatjana Milošević

Dejan Čolović, Sanja Novaković, Nikola Jović i Tatjana Milošević

AUTO RELI NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020

GENERALNI PLASMAN VOZAČ
1. JOVIĆ NIKOLA
2. MILOVANOVIĆ LAZAR
3. NEŠIĆ GORAN

KLASA RC4-VOZAČ
1. JOVIĆ NIKOLA
2. MILOVANOVIĆ LAZAR
3. RABASOVIĆ GORAN

KLASA NAC 2-VOZAČ
1. TOMO NIKITOVIĆ
2. NEŠIĆ GORAN
3. DEJAN PEJIĆ

KLASA NAC 1-VOZAČ
1. ANIČIĆ ALEKSANDAR
2. FILIPOVIĆ NENAD
3. VASOVIĆ FILIP

KUP GRUPE N -VOZAČ
1. JOVIĆ NIKOLA
2. NEŠIĆ GORAN
3. ALEKSANDAR ANIČIĆ

GENERALNI PLASMAN SUVOZAČ

1. NOVAKOVIĆ SANJA
2. KOTORČEVIĆ LUKA
3. MILANOVIĆ MARKO

KLASA RC4-SUVOZAČ
1. NOVAKOVIĆ SANJA
2. JANIĆ MILAN
3. GOLIĆ DEJAN

KLASA NAC 2-SUVOZAČ
1. MILANOVIĆ MARKO
2. KOTORČEVIĆ LUKA
3. ĐOKOVIĆ DUŠAN

KLASA NAC 1 -SUVOZAČ
1. MILOŠEVIĆ TATJANA
2. SEKULIĆ DIMITRIJE
3. GAVRILOVIĆ NEBOJŠA

KUP GRUPE N-SUVOZAČ
1. NOVAKOVIĆ SANJA
2. KOTORČEVIĆ LUKA
3. MILOŠEVIĆ TATJANA

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1. ASU RACING TEAM AVAKO
2. ASK RID SPORT
3. ASK ŠAMPION

Dejan Čolović, Dejan Allimpijević, Dejan Pejić i Bojan Sijerković

Dejan Čolović, Miloš Stevanović, Dejan Pejić i Bojan Sijerković

AUTO SLALOM NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020

GRUPA I Serijski automobili
1. PETAR ĆIRIĆ
2. ZORAN MALETIN
3. MARKO STANKOVIĆ

GRUPA II Sprint automobili
1. PEJIĆ Dejan
2. VELJKO ALIMPIJEVIĆ
3. BOJAN SIJERKOVIĆ

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1. AMSU FANATIK
2. ASU RACING TRIBE
3. ASU PRO RACE

PRVENSTVO SPORTSKOG AUTO I KARTING SAVEZA SRBIJE 2020

GENERALNI PLASMAN
1. PEJIĆ Dejan
2. VELJKO ALIMPIJEVIĆ
3. BOJAN SIJERKOVIĆ

KLASA 1
1. MARKO STANKOVIĆ
2. GORAN RATKOVIĆ
3. MILAN ĐORĐIEVSKI

KLASA 2
1. ZORAN MALETIN
2. PETAR ĆIRIĆ
3. ŽELJKO STARČEVIĆ

KLASA 3
1. MILAN SADOVSKI
2. VIKTOR NAĐ
3. STEVAN DIMITRIJEVIĆ

KLASA 4
1. NIKOLA ALIMPIĆ
2. PETAR STUDEN
3. NIKOLA VETIĆ

KLASA 5
1. MILOŠ STEVANOVIĆ
2. ALEKSANDAR NIKOLIĆ
3. MILOŠ SOVILJ

KLASA 6
1. PEJIĆ Dejan
2. BOJAN SIJERKOVIĆ
3. IVAN SADOVSKI

JUNIORI
1. ALEKSANDAR NIKOLIĆ
2. NIKOLA ALIMPIĆ
3. BRANISLAV MARKOVIĆ

Dejean Čolović, Miodrag Nešić, Dragan Lukić i Miloš Ivković Dejean Čolović, Miodrag Nešić, Dragan Lukić i Miloš Ivković

1/09/IMG_5940.jpg“ alt=“IMG_5940″ width=“800″ height=“534″ class=“size-full wp-image-22463″ /> IMG_5940[/caption]

SUPER DRIVER CUP 2020

GENERALNI PLASMAN
1. MILOŠ STEVANOVIĆ
2. VELJKO ALIMPIJEVIĆ
3. DEJAN PEJIĆ

KLASA I
1. GORAN RATKOVIĆ
2. MARKO STANKOVIĆ
3. BOGDAN MLADENOVIĆ

KLASA II
1. ŽELJKO STARČEVIĆ
2. PREDRAG MILIĆ
3. ĐORĐE PAVLOVIĆ

KLASA III
1. MARKO ČANIĆ
2. BORISAV RADOSAVLJEVIĆ
3. NIKOLA MILIĆ

KLASA IV
1. VELJKO KOCIĆ
2. NEMANJA ĐURIĆ
3. ALEKSANDAR DROBINA

KLASA V
1. MILOŠ STEVANOVIĆ
2. VELJKO ALIMPIJEVIĆ
3. DEJAN PEJIĆ

JUNIORSKO PRVENSTVO
1. BRANISLAV MARKOVIĆ
2. ALEKSANDAR NIKOLIĆ
3. NEBOJŠA PETKOVIĆ

KLASA VI-HISTORIK
1. MARIN RADIČEV
2. ZORAN PAVKOV
3. MIODRAG OBRADOVIĆ

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1. ASK DRAJVER
2. AMSK 025 SOMBOR
3. ASU PRO RACE

Dejan Čolović, Goran Milić, Predrag Milič i Goran Kemiveš

Dejan Čolović, Goran Milić, Predrag Milič i Goran Kemiveš

AUTOKROS NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020

KLASA I do 1200 ccm
1. GORAN MILIĆ
2. PREDRAG MILIĆ
3. GORAN KEMIVEŠ

KLASA II od 1201 do 1400 ccm
1. BRANKO BOGOVAC
2. PETAR CIKOTA
3. DROBINA ČABA

Klasa III od 1401 do 1600 ccm
1. BORISAV RADOSAVLJEVIĆ
2. VELJKOVIĆ SAŠA
3. ALEKSANDAR DROBINA

Klasa IV od 1601 do 2000 ccm
1. NENAD RISTIĆ
2. IGOR MILOŠEVIĆ
3. RADOSAVLJEVIĆ VASILIJE

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1. AMSK 025 SOMBOR
1. ASK DRAJVER
1. ASU SYRMIEN RACING

DRIFT NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020-PRO

1. ILIĆ NIKOLA
2. STUDEN PETAR
3. ĐORĐEVIĆ MILOŠ

DRIFT NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020-STREET

1. NIKOLA OBRADOVIĆ
2. STEFAN JOVANOVIĆ
3. NENAD VIŠNJIĆ

KARTING TRKE NACIONALNI ŠAMPIONAT SRBIJE 2020

Klasa -Rotax SENIOR Max
1. FILIP JENIĆ
2. NIKOLA TOŠIĆ
3. ALEKSA LAZARAC

PLASMAN EKIPE KLUBOVA
1. AKSK CRVENA ZVEZDA
2. SKU Lion Kart Factory racing team
3. SAMKU SERBIAN RACING TEAM

Foto: B. Turudić

Tagovi: , ,

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *