MENI
Nemanja Neca Jovanović klasa IV CEZ

Jovanović i Jenić domaćinski na Ada Huji

Adriana Dobrića traži revanš na Ada Huji

Uroš Stevanovič Autokomerc april 2019

30. 05. 2019. Comments (0) Views: 376 Karting

Uroš Stevanović najbrži u šifterima na Autokomercu

Druga runda SSKS „ispričana“ je 26. maja na Autokomerc karting centru, a u glavnoj ulozi bio je Uroš Stevanović koji vozi klasu KZ 2 popularne šiftere (karting sa menjačem). Imajući u vidu da konfiguracija pomenute staze nije baš zgodna za šiftere, čak osam takmičara u pomenutoj klasi svojevsrtan je uspeh, ali rezultat koji je Stevanović ostvario 36.376 sekundi na stazi svakako je rezultat vredan hvale i pamćenja.

Klasa Bambini Autokomerc maj 2109

Klasa Bambini Autokomerc maj 2109


I u ostalim klasama učesinici su izvačili maksimum kako iz sebe tako i iz takmičarskih sprava, na radost publike, čija poseta varira.

Otvoreno prvenstvo Karting Saveza /SSKS/
Trkački vikend br.2
26.05.2019 godine – Autokomerc Karting centar – Beograd

TRKA 1.

Klasa 1. BAMBINI
1. Milosavljević Petra ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Paulić Andrej ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
3. Milosavljević Staša ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 2. MINI
1. Tešević Igor ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Jocović Lazar ’’Floyd racing team’’ Novi Sad
3. Momčilov Aleksa ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 3. JUNIOR – 125
1. Marković Luka ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Vojvodić Milica ’’Floyd racing team’’ Novi Sad
3. Matija Preradović ’’VID racing team’’ Surčin

Klasa 4. Formula A
1. Lekić Marko ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Milosavljević Dimitrije ’’Caprikornus racing team’’ Kragujevac
3. Marković Miroslav ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 5. KZ 2
1. Stevanović Uroš ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Gilbert Raihman ’’Lion Kart racing team’’ Subotica
3. Milošević Vojislav ksk ’’Jagodina’’ Subotica

Klasa 6. KZ 2 – V
1. Nikšić Marko ’’GAGA racing team’’ Beograd
2. Milosavljević Saša ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
3. Marković Miroslav ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 7. TAG SP – 125
1. Luka Popović ’’Autokomerc racing team’’ Beograd
2. Milosavljević Mihajlo ’’Caprikornus racing team’’ Kragujevac
3. Židišić Igor ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

PLASMAN KLUBOVA TRKA 1:

1. KSK ’’Jagodina’’ Jagodina
2. ’’Floyd racing team’’ Novi Sad
3. ’’Caprikornus racing team’’ Kragujevac

TRKA 2.

Klasa 1. BAMBINI
1. Paulić Andrej ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Milosavljević Petra ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
3. Milosavljević Staša ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 2. MINI
1. Tešević Igor ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Jocović Lazar ’’Floyd racing team’’ Novi Sad
3. Momčilov Aleksa ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 3. JUNIOR – 125
1. Marković Luka ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Vojvodić Milica ’’Floyd racing team’’ Novi Sad
3. Matija Preradović ’’VID racing team’’ Surčin

Klasa 4. Formula A
1. Lekić Marko ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Milosavljević Dimitrije ’’Caprikornus racing team’’ Kragujevac
3. Marković Miroslav ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 5. KZ 2
1. Stevanović Uroš ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Gilbert Raihman ’’Lion Kart racing team’’ Subotica
3. Škrbić Vukašin ’’Auto MIKA racing team’’ Zemun

Klasa 6. KZ 2 – V
1. Milosavljević Saša ksk ’’Jagodina’’ Jagodina
2. Nikšić Marko ’’GAGA racing team’’ Beograd
3. Marković Miroslav ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

Klasa 7. TAG SP – 125
1. Luka Popović ’’Autokomerc racing team’’ Beograd
2. Milosavljević Mihajlo ’’Caprikornus racing team’’ Kragujevac
3. Židišić Igor ksk ’’Jagodina’’ Jagodina

PLASMAN KLUBOVA TRKA 2:

1. KSK ’’Jagodina’’ Jagodina
2. ’’Caprikornus racing team’’ Kragujevac
3. ’’Floyd racing team’’ Novi Sad

Tagovi: , ,

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *