Janko Ralić za čast domaćih jahača

Kosta Jovanović briljirao u F 600 na Seresu

16. 04. 2018. Comments (0) Views: 226 Motociklizam, Motokros

Čačanima najmlađi izvadili prosek

Na prvoj trci otvorenog šampionata Srbije u moto krosu, pored velikog broja domaćih i klubova iz zemalja u okruženju, Čačani su bili zastupljeni sa dva kluba, Tansko Rajić i ASK Čačak. U vrlo zanimljivim i uzbudljivim trkama po klasama najviše uspeha imali su najmlađi predstavnici klubova.

Vozac AMSK Čačak Filip Rajević osvojio je treće mesto u klasi MX 65, dok su vozaci MK Tanasko Rajić, Milan Vukajlović i David Stevančević zauzeli odlično drugo i treće mesto u klasi MX 85. Ostali vozači imali su polovičan uspeh, dok su prošlogodišnji šampion Nenad Petrović i nekadašnji šampion klase 85 Milić Zimonjić imali veliki peh sa kvarom motora, pa nisu mogli da ostvare značajnije plasmane.

Odlična organizacija i vrhunske vožnje prava su uvertira za narednu trku, 02.juna na Jeljenu, kada se slavi jubilej 40 godina održavanja trka na stazi Miloš Lijeskić.