MENI

Dvojica i troje dovoljni za vrhunske trke

Ada Huja za nastavak karting šampionata

28. 08. 2017. Comments (0) Views: 1010 Karting

Šesta runda SSKS u Jagodini

Finalnog vikenda avgusta na karting stazi Karting centra Jagodina u Jagodini održana je međuarodna karting trka Otvorenog prvenstva Srpskog sportskog karting saveza. Šesti po redu trkački vikend, drugim rečima trke 11 i 12. Na takmičenju je učestvovalo 28 takmičara u 6 kategorija. Neizvese borbe i uzbudljive borbe vođene su u svim kategorijama, a dominantni u svojim klasma bili su Petar Bogatinovski,Andrej Petrović,Uroš Stevanović,Suad Asanović i Luka Vojnić Purčar.

Sasa Milosavljevic

Na trci su učešće uzele i ravnopravno se takmičile sa dečacima i 4 devojčice: Jovana Boljević, Angelina Amanović, Milica Vojvodić i Liora Hakmihasani. Tokom šestog takmičarskog vikenda učešće su uzeli kartingaši iz Crne Gore koji su odličnim nastupima oduševili domaću mnogobrojnu publiku.

Nastavak Otvorenog prvenstva SSKS ujedno i finalni sedmi vikend na programu je 17.septembra na karting stazi Autokomerc karting centra.

REZULTATI:

TRKA 1.

klasa 1.

1.Petar Bogatinovski – C.Zvezda Beograd
2.Matija Rašić – Autokomerc racing team
3.Lazar Jocović – SAMK O21 Novi Sad

klasa 2.

1.Andrej Petrović – Lion kart factory team
2.Luka Marković – ksk Jagodina
3.Milica Vojvodić – SAMK 021 Novi Sad

klasa 3.

1.Uroš Stevanović – ksk Jagodina
2.Andrej Jašić – Fokus BB Bajina Bašta
3.Liora Hakmihasani – Fokus BB Bajina Bašta

klasa 4.

1.Suad Asanović – KK Podgorica
2.Marko Nešić – ksk Jagodina
3.Vladan Jakovljević – Zastava racing team KG

klasa 5.

1.Luka Vojnić Purčar – Lion kart factory team
2.Saša Milosavljević – ksk Jagodina
3.Božidar Stojiljković – KV racing

klasa 6

1.Igor Stevanović – ksk Jagodina
2.Dragan Petrović – Vid reacing tema
3.Nebojša Janković – ksk Jagodina

PLASMAN KLUBOVA:

1. ksk Jagodina
2. Lion kart factory team
3. SAMK O21 Novi Sad

TRKA 2.

klasa 1.

1.Petar Bogatinovski – C.Zvezda Beograd
2.Lazar Jocović – SAMK O21 Novi Sad
3.Matija Rašić – Autokomerc racing team

klasa 2.

1.Andrej Petrović – Lion kart factory team
2.Luka Marković – ksk Jagodina
3.Angelina Amanović – SAMK 021 Novi Sad

klasa 3.

1.Uroš Stevanović – ksk “Jagodina“
2.Andrej Jašić – Fokus BB Bajina Bašta
3.Liora Hakmihasani – Fokus BB Bajina Bašta

klasa 4.

1.Suad Asanović – KK Podgorica
2.Miroslav Marković – ksk Jagodina
3.Marko Nešić – ksk Jagodina

klasa 5.

1.Luka Vojnić Purčar – Lion kart factory team
2.Božidar Stojiljković – KV racing
3.Tomislav Vojnić Purčar – Lion kart factory team

klasa 6

1.Ervin Adrović – kk Podgorica
2.Igor Stevanović – ksk Jagodina
3.Nebojša Janković – ksk Jagodina

PLASMAN KLUBOVA:

1. Lion kart factory team
2. KSK Jagodina
3. SAMK O21 Novi Sad

PLASMAN TAKMIČARA ZA PRVENSTVO CRNE GORE

klasa 1 Bambini – Luka Rajhel – AMSK Blažo Smiljanić
klasa 2 MINI – Jovana Boljević – KK Podgorica
klasa 4 F A – Suad Asanović – KK Podgorica
klasa 6 SP TAG – Ervin Adrović – KK Podgorica

Saša Milosavljević

Komentari su zatvoreni.