NAGRADA NOVOG SADA TREĆA TRKA DRUGOG VIKENDA NA KRUGU ZA ŠAMPIONAT SRBIJE

Ako se po kvalifikacionim treninzima trka prepoznaje, onda treća trka drugog takmičarskog vikenda šampionata Srbije na kružnim stazama u potpunosti obećava. Upeglavanje ulične staze na obodu Srpske Atine, proteklo je tokom dve sesije u okviru satnice, što govori u prilog organizaciji. AMSK Novi Sad na Mišeluku, opravdao je očekivanja još tokom kvalifikacionog dana i jasno kani korak dalje, više…
Vrli as volana Vitomir Susi Cvetić još tokom prvog treninga velike divizije, ustvrdio je da je Mišeluk na početku ozbiljno klizav, ali kako vreme bude odmicalo podloga će bolje držati. Vremena sa treninga posvedoćiće viđenje…
Okom posmatrača, zvanog N. V. publika stvari su se odvijale u granicama, ali i van očekivanog. Dok su pojedini navijali za duele još tokom treninga, drugi su pak očekivali izletanje i tome slično… Trka i igara, ako može sa malo ili bez para!!!
Čast da prvi ostave tragove po Mišeluku pripala je obimnoj diviziji. Nekolikom klasa u diviziji, trku svakako čine uzbudljivom i na koncu svega brojnom. Prvi trening služi za odmeravanje snaga i korekciju repera za iskusne, ali i za novajlije, koji iste tek hvataju. Pre isteka predviđenog vremena trening su napustili Nemanja Milovanović, rekli bi ništa novo, remen je izdao Aleksu Radojkovića, a Dragan Filipović će morati da se pozabavi menjačem.
Kup zastave 750 doša je kao intermeco, da bi mali N krenuo da pegla svoju prvu rundu. Traženje repera i ostale relacije tokom vožnje, kada su u pitanju novajlije demonstrirao je Mladen Simeunović, tokom oba treninga, sve u svrhu dosezanja potrebnog.
Hibrid je dobio završnicu, na osnovu vremena, lako je naslutiti ozbiljno nadmetanje tokom nedeljnog dana. Start prve divizije, zakazan je za tačno u podne!!!




