MENI

Vesniću prvo vreme na prvom zvaničnom treningu

EKO Racing lagano do novih bodova

6. 06. 2015. Comments (0) Views: 656 Autosport, FIA CEZ, Kružne trke

Trkanje tokom zvaničnog treninga

Ako je suditi na osnovu zvaničnih treninga za drugu trku šampionata Srbije na kružnim stazama, koji su odrađeni na Zalužanima nadomak Banjaluke, sutrašnje trke u svim divizijama više nego obećavaju. Po izuzetno sunčanom i toplom danu, počev od klase mali N, preko Hibrida sve do klase SP sve je pucalo po stazi od napetosti, čak se na trenutke sticao nedvosmisleni utisak da se pojedinci trkaju još tokom treninga.

IMG_5746a

Takvim nastupom prosto su bacili u drugi plana takmičare za CEZ (Centralnoevropske zone) gde Srbija ima dva vrla predstavnika Milovana Vesnića i Rudolfa Pešovića.

Divizija 3 STARTNA LISTA
Pos St.No. Competitor Class Club Make Laps Best lap
1 11 Panic Danijel Klasa I ASK Gaga Racing Team Yugo 8 01:40.940
2 888 Cvetic Branislav Klasa I ASK Tosic Racing Yugo 7 01:41.332
3 3 Lazarevic Jovan Klasa I Beep Beep Racing Yugo 8 01:41.543
4 1 Jovanovic Petar Klasa I ASK Tosic Racing Yugo 8 01:41.766
5 10 Milenkovic Mihajlo Klasa I ASK Gaga Racing Team Yugo 8 01:41.860
6 5 Ristic Djordje Klasa I Beep Beep Racing Yugo 8 01:42.005
7 2 Jovanovic Nikola Klasa I AMK KV Racing Team Yugo 8 01:42.251
8 69 Filipovic Vuk Klasa I AMK KV Racing Team Yugo 6 01:42.304
9 8 Babic Nebojsa Klasa I Auto Royal Club Yugo 7 01:42.451
10 46 Radojkovic Aleksa Klasa I Auto Royal Club Yugo 8 01:43.518
11 16 Milisavljevic Zoran Klasa I ASK Akademac Racing Team Yugo 7 01:44.141

Divizija 4 STARTNA LISTA
Pos St.No. Competitor Class Club Make Laps Best lap
1 3 Davidoski Viktor Klasa II ASK Tosic Racing Yugo 8 01:36.081
2 1 Lambasa Predrag Klasa II AMK KV Racing Team Yugo 8 01:36.295
3 8 Tosic Caslav Klasa II AMK KV Racing Team Yugo 8 01:36.456
4 4 Nastasijevic Dosen Klasa II ASK Centar Boban Yugo 8 01:36.495
5 2 Pavlicevic Marko Klasa II ASK Topola Yugo 8 01:36.837
6 12 Mijaljevic Nenad Klasa II Beep Beep Racing Yugo 8 01:37.020
7 10 Pisaric Zeljko Klasa II AMK KV Racing Team Yugo 8 01:37.270
8 13 Simunovic Milorad Klasa II Concorde Yugo 8 01:37.290
9 111 Ilic Damir Klasa II ASK Akademac Racing Team Yugo 8 01:37.417
10 25 Stoiljkovic Bozidar Klasa II ASK Kragujevac Yugo 8 01:37.490
11 7 Jovanovic Zvezdan Klasa II Real Motor Sport Yugo 8 01:37.572
12 11 Miloradovic Petar Klasa II Uzice Reli Tim Yugo 8 01:37.846
13 95 Pantelic Aleksandar Klasa II ASK Bozilovic Racing Yugo 9 01:38.554
14 30 Vukov Risto Klasa II 7 01:39.287

Divizija 5 STARTNA LISTA
Pos St.No. Competitor Class Club Make Laps Best lap
1 10 Simic Bojan Klasa III AK KrankShaft BL Peugeot 3 01:29.937
2 1 Copic Branko Klasa III AMK KV Racing Team VW 8 01:30.082
3 78 Vojnovic Radmilo Klasa III AMK KV Racing Team VW 8 01:30.394
4 31 Filipovic Dragan Klasa III Uzice Reli Tim Peugeot 8 01:31.250
5 44 Radenkovic Vuk Klasa III MM Motosport VW 5 01:31.376
6 58 Zahirovic Mario Klasa IV ASK Centar Boban Yugo 5 01:39.500

Divizija 6 STARTNA LISTA
Pos St.No. Competitor Class Club Make Laps Best lap
1 1 Tosic Aleksandar Klasa IX ASK Tosic Racing Honda 4 01:20.578
2 2 Bozilovic Darko Klasa IX ASK Bozilovic Racing Ford 8 01:20.686
3 147 Stojkovic Dragan Klasa IX AMK Verba Sport Alfa Romeo 10 01:21.438
4 6 Milovanovic Mirko Klasa IX Djelmas Sport Ford 3 01:22.043
5 365 Milovanovic Nemanja Klasa IX GM Racing Alfa Romeo 4 01:23.000
6 95 Bogatinoski Igor Klasa VII ASK Tosic Racing Honda 7 01:26.722
7 37 Radosavljevic Slobodan Klasa VII Uzice Reli Tim Honda 0
8 26 Trbovic Vladislav Klasa IX VR Racing GM Alfa Romeo 0

  • IMG_5712a
  • IMG_5716a
  • IMG_5717a
  • IMG_5725a
  • IMG_5727a
  • IMG_5734a
  • IMG_5740a

Komentari su zatvoreni.