MENI

Asfaltni letači na vršačkoj pisti

TREĆI NA STARTU DRUGE TRKE SEZONE Željko Staničić

Milovanović i Staničić ispod minuta na treningu u Vršcu

U DVOSTRUKOJ ULOZI Dragoslav Perišić

25. 05. 2012. Comments (0) Views: 2136 Brzinski, Motociklizam

Kišna trka u najavi

AMKK Dijamant iz Aranđelovca na čelu sa Dragoslavom Perišićem uveliko je odradi sve neophodne pripreme za drugu trku Otvorenog šampionata Srbije u brzinskom motociklizmu koja se ovog vikenda održava na pisti Pilotske akademija JAT u Vršcu. Ako je verovati meteo prongonzi u najavi je kišna trka, koja takođe ume da bude više nego zanimljiva.

 U DVOSTRUKOJ ULOZI Dragoslav Perišić – Što je bilo do nas sve je urađeno zahvaljujući nesebičnoj pomoći ljudi iz Opštine Vršaca, ali i svih članova kluba organizatora. Ja sam nalazim u dvostrukoj ulozi kao takmičar u klasi 1000 štok sport i kao prvi čovek organizacije. Psiho fizički sam spremna za oba izazova, a verujem i svi takmičari koji će po svemu sudeći voziti po vlažnoj pisti. Više od 100 takmičara u brzinskom motociklizmu i moto klasik disciplini, dovoljan su razlog da publika u nedelju dođe u velikom broju na trku, koja počinje u 12 časova – rekao je Dragoslav Perišić.

Komentari su zatvoreni.